Elektronisk dørlås universal - 60 mm - Mat messing
På lager
Elektronisk universal dørlås, der kan åbnes med kode, nøglebrik, fingeraftryk, fjernbetjening og app. Passer til alle låsekasser med firkantet grebspind. Kompatibel med dråbecylinder.
- Materiale
- Rustfrit stål/plast
- Overflade
- Mat messing
- Forpakning
- Æske/stk.
Specifikationer
| Materiale | Rustfrit stål/plast |
|---|---|
| Overflade | Mat messing |
| Forpakning | Æske/stk. |
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 300 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Nettovægt | 1966 g |
| Godkendelser og klassificeringer | IP65 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Strømtype | 4x AAA-batterier (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -25°C til 55°C |
| Luftfugtighed under drift | 0-95% |
| Alarm for lavt batteri | <4,8V |
| Antal fingeraftryk | 100 |
| Antal nøglebrikker | 1000 |
| Antal PIN-koder | 150 |
| App | TTLock |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagt billede - 14467 | 1573 KB | .png |
| Manual - 14467 | 4832 KB |







