Gateway G3P - 70x70 mm - Hvid
På lager
Med en gateway er det muligt at betjene smartlåse, e-cylindre, nøglebokse og hængelåse uanset hvor i verden, man befinder sig (fjernåbning). Uden en gateway foregår betjeningen blot via Bluetooth, og i nærheden af låsen (næråbning). Gatewayen understøtter Power over Ethernet (PoE), og får derved strøm via netværkskablet. Det kræver dog, at routeren eller netværksudstyret understøtter PoE.
- Materiale
- Plast
- Overflade
- Hvid
- Forpakning
- Æske/stk.
Specifikationer
| Materiale | Plast |
|---|---|
| Overflade | Hvid |
| Forpakning | Æske/stk. |
| Bredde | 70 mm |
| Højde | 70 mm |
| Dybde | 26 mm |
| Nettovægt | 85.5 g |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Strømforbrug | 5V/500mA |
| Strømtype | USB-C/PoE |
| Forbindelse | Wi-Fi (2.4 Ghz) |
| App | TTLock |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagt billede - 14429 | 7042 KB | .png |
| Manual - 14429 | 894 KB |
