Elektronisk dørlås til oval cylinder - 49 mm - Mat messing
På lager
Elektronisk dørlås til oval cylinder. Kan åbnes med kode, nøglebrik, fingeraftryk, fjernbetjening og mobilapp (iOS og Android). Passer til døre med trepunktslås. Bredden på denne model er 49 mm. Med appen er det muligt at give nem adgang til gæster, håndværkere eller lignende med tidsbestemte koder, fjernåbning eller tidsskemaer for låsning.
- Materiale
- Rustfrit stål/plast
- Overflade
- Mat messing
- Forpakning
- Æske/stk.
Specifikationer
| Materiale | Rustfrit stål/plast |
|---|---|
| Overflade | Mat messing |
| Forpakning | Æske/stk. |
| Bredde | 49 mm |
| Højde | 300 mm |
| Dybde | 21.5 mm |
| Godkendelser og klassificeringer | IP65 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Strømtype | 4x AAA-batterier (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -25℃-55℃ |
| Luftfugtighed under drift | 0-95% |
| Alarm for lavt batteri | <4,8V |
| Antal fingeraftryk | 200 |
| Antal nøglebrikker | 1000 |
| Antal PIN-koder | 150 |
| App | TTLock |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagt billede - 14466 | 1816 KB | .png |
| Manual - 14466 | 2138 KB |







