Profilgreb - CC 32 mm - Guld
På lager
Profilgreb til skabe, skuffer eller møbler. Inkl. skruer.
- Materiale
- Aluminium
- Overflade
- Guld
- Forpakning
- Pose/stk.
Specifikationer
| Materiale | Aluminium |
|---|---|
| Overflade | Guld |
| Forpakning | Pose/stk. |
| Bredde | 70 mm |
| Højde | 37 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Nettovægt | 18 g |
| Centerafstand (CC) | 32 mm |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagt billede - 16589 | 3427 KB | .png |


