El-slutblik - 1410R - Retvendt
På lager
Retvendt el-slutblik med justérbar falle. Til alle typer montering, hvor pladsen er trang.
- Materiale
- Zamak
- Overflade
- Zink
- Forpakning
- Æske/stk.
Specifikationer
| Materiale | Zamak |
|---|---|
| Overflade | Zink |
| Forpakning | Æske/stk. |
| Længde | 67 mm |
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Nettovægt | 130.5 g |
| Godkendelser og klassificeringer | EN14846:2010 |
| Garanti | 3 års garanti |
| Materiale (hus) | Zamak |
| Materiale (falle) | Zamak |
| Brudstyrke på falle | 480 kg. |
| Spole | 9-24V AC/DC |
| Strømforbrug | 200mA / 0,2A (12V) |
| Maks. listetryk i AC | 20 kg. |
| Maks. listetryk i DC | 5 kg. |
| Driftstemperatur | -10°C til 60°C |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagt billede - 14054 | 1509 KB | .png |
