Medarbejdere og team hos Jasa Company - Mød os her!

Medarbejdere

Hos Jasa Company vil vi gerne gøre det nemt for dig at komme i kontakt med den bestemte person eller afdeling du søger.

Find kontaktoplysningerne på vores medarbejdere nedenfor.

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08
madsen@jasaco.dk

Anja Madsen

Anja F. Madsen
PA / Koordinator
Mobil: +45 71 99 59 00
anja@jasaco.dk

Mikkel Frandsen

Mikkel Frandsen
Teamleder, Sælger
Midt- og Nordjylland
Mobil: +45 30 59 80 08
mikkel@jasaco.dk

Jeppe Tækker Henriksen
Sælger
Sydjylland og Fyn
Mobil: +45 27 85 08 08
jeppe@jasaco.dk

Allan Bjerregaard
Sælger
Sjælland og Øerne
Mobil: +45 71 99 59 02
allan@jasaco.dk

Stine Schneider Nielsen
Sælger
København og Nordsjælland
Mobil: +45 81 40 81 14
stine@jasaco.dk

Maria Pedersen

Maria Pedersen
Teamleder, Key Account Manager
Mobil: +45 71 99 59 04
maria@jasaco.dk

Sofie Arentoft

Sofie Arentoft
Key Account Manager
Mobil: +45 81 40 53 73
sofie@jasaco.dk

Tony Hansen

Tony Hansen
Key Account Manager
Mobil: +45 22 20 59 01
tony@jasaco.dk

Iben Elisabet Klode Røll
Teamleder, Intern salg
Mobil: +45 27 63 78 08
iben@jasaco.dk

Thorbjørn Kristensen

Thorbjørn Langballe Kristensen
Intern salg
Mobil: +45 44 12 88 36
thorbjorn@jasaco.dk

Michael Nørlund

Michael Nørlund
Praktikant, Intern salg
Mobil: +45 92 44 56 03
michaeln@jasaco.dk

Søren Madsen

Søren Madsen
Salg, Jasa Trading
Mobil: +45 21 25 40 08
salg@jasatrading.dk

Niels Groth

Niels Groth
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 71 99 59 09
niels@jasaco.dk

Anita Sørensen

Anita Horsbøl Sørensen
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 81 40 22 15
anita@jasaco.dk

Nicolaj Jon Larsen

Nicolaj Jon Larsen
Indkøbs- og logistikchef
Mobil: +45 71 9959 10
larsen@jasaco.dk

Susanne Kasper

Susanne Kasper
Teamleder, Indkøber
Mobil: +45 71 99 59 05
susanne@jasaco.dk

Helene Wardinghus Glerup

Helene Wardinghus Glerup
Indkøber
Mobil: +45 44 12 86 26
helene@jasaco.dk

Malene Dahl Volquards

Malene Dahl Volquards
Teamleder, Økonomiassistent
Mobil: +45 31 79 50 82
malene@jasaco.dk

Charlotte Kvistgaard

Charlotte Brokholm Kvistgaard
Økonomiassistent
Mobil: +45 46 94 90 08
charlotte@jasaco.dk

Astrid Rentse Steen
Regnskabsassistent
Mobil: +45 81 40 27 04
astrid@jasaco.dk

Maibrit Søholm Grøndal

Maibrit Søholm Grøndal
Marketing, Online
Mobil: +45 44 12 73 96
maibrit@jasaco.dk

HP

Hanne Pia Pedersen
Marketing, Offline
Mobil: +45 30 86 88 99
hanne@jasaco.dk

Christoffer Nielsen

Christoffer Nielsen
Praktikant, Business Intelligence
christoffer.nielsen@jasaco.dk

Knud Arne Laustsen

Knud Arne Laustsen
Låseværksted
laasevaerkstedet@jasaco.dk

Susanne Hansen

Susanne Loft Hansen
Låseværksted
laasevaerkstedet@jasaco.dk

Pia Ilsø Søgaard Jensen
Låseværksted
laasevaerkstedet@jasaco.dk

Lotte Nielsen

Lotte Nielsen
Teamleder, Lager & pakkeri
Mobil: +45 21 16 78 85
lotte@jasaco.dk

Torben Lind

Torben Lind
Lagermedarbejder
torben@jasaco.dk

Pia Eland

Pia Eland
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk

Kristina Bruus

Kristina Bruus
Medarbejder / Lager & pakkeri

Sofia Brokholm

Sofia Rasmussen Brokholm
Medarbejder / Lager & pakkeri

Niklas Kvistgaard
Medarbejder / Lager & pakkeri

Rebecca Sønderby Bartens
Medarbejder / Lager & pakkeri