Medarbejdere

Hos Jasa Company vil vi gerne gøre det nemt for dig at komme i kontakt med den bestemte person eller afdeling du søger.

Find kontaktoplysningerne på vores medarbejdere nedenfor.

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08

Anja F. Madsen

Anja F. Madsen
PA / HR koordinator
Mobil: +45 71 99 59 00
anja@jasaco.dk

michael

Michael Samsø
Chief Financial and Operating Officer
Mobil: +45 92 44 56 02
michael@jasaco.dk

mikkel

Mikkel Frandsen
Sælger / Områdeansvarlig
Midt- og Nordjylland
Mobil: +45 30 59 80 08
mikkel@jasaco.dk

tonny

Tonny Handberg
Sælger / Områdeansvarlig
Sjælland og øerne
Mobil: +45 27 85 08 08
tonny@jasaco.dk

Christian S. Boisen

Christian S. Boisen
Sælger / Områdeansvarlig
Sydjylland og Fyn
Mobil: +45 71 99 59 02
christianboisen@jasaco.dk

Jens A. Thomsen

Jens Aagaard Thomsen
Sælger / Mercer
Bauhaus / Silvan
Mobil: +45 81 40 78 68
jens@eskimo.dk

daniel

Daniel Presutti
Sælger / Mercer
Bauhaus / Silvan
Mobil: +45 81 40 78 67
daniel@eskimo.dk

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08

thomas

Thomas Rasmussen
Teamleder, Intern salg
Mobil: +45 27 63 78 08
thomas@jasaco.dk

maria

Maria Pedersen
Teamleder, Key Account Manager
Mobil: +45 71 99 59 04

Nicolai

Nicolai P. Faarvang
Eksportansvarlig / Export Manager
Mobil: +45 81 40 54 74
nicolai@jasaco.dk

camilla

Camilla Bergmann Due
Key Account Assistant
Mobil: +45 81 40 53 73
camilla@jasaco.dk

Karina G. Ritter

Karina G. Ritter
Salgsassistent, Export
Mobil: +45 92 44 56 03
karina@jasaco.dk

Billede på vej

Pernille Koch Rasmussen
Praktikant
Mobil: +45 25 56 78 85
pernille@jasaco.dk

niels

Niels Groth
Teamleder, Industri
Mobil: +45 71 99 59 09
niels@jasaco.dk

anita

Anita Horsbøl Sørensen
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 81 40 22 15
anita@jasaco.dk

Ann D. Jensen

Ann D. Jensen
Låsesmed
Mobil: +45 71 99 59 06
ann@jasaco.dk

Iris B. Simonardottir

Iris B. Simonardottir
Låseværksted
Mobil: +45 71 99 59 06
iris@jasaco.dk

Billede på vej

Knud Arne Laustsen
Låseværksted

susanne-k

Susanne Kasper
Indkøbschef / Purchasing Manager
Mobil: +45 71 99 59 05
susanne@jasaco.dk

nicklas

Nicklas Simonsen
Produktudvikling
Mobil: +45 71 99 59 03
nicklas@jasaco.dk

Ditte Gade Larsson

Ditte Gade Larsson
Teamleder, Økonomi
Mobil: +45 71 99 59 07
ditte@jasaco.dk

Phuong Tran

Phuong Tran
Økonomielev
Mobil: +45 81 40 27 04
phuong@jasaco.dk

rita

Rita Kasmere
Økonomi, Eskimo Murerværktøj
Mobil: +45 31 79 50 82
rita@jasaco.dk

charlotte

Lotte Nielsen
Lagerchef, Lager & Pakkeri
Mobil: +45 21 16 78 85
lotte@jasaco.dk

Lasse H. Madsen

Lasse H. Madsen
Lagermedarbejder
lasse@jasaco.dk

Torben Lind

Torben Lind
Lagermedarbejder
torben@jasaco.dk

pia

Pia Eland
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk

susanne-o

Susanne B. Olesen
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk

Billede på vej

Hanne Pia Pedersen
Marketing, Offline
Mobil: +45 30 86 88 99
hanne@jasaco.dk

Kim Clausen

Kim Clausen
Marketing, Online
Mobil: +45 22 20 59 01
kim@jasaco.dk