Medarbejdere og team hos Jasa Company - Mød os her!

Medarbejdere

Hos Jasa Company vil vi gerne gøre det nemt for dig at komme i kontakt med den bestemte person eller afdeling du søger.

Find kontaktoplysningerne på vores medarbejdere nedenfor.

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08
madsen@jasaco.dk

Anja F. Madsen

Anja F. Madsen
PA / Koordinator
Mobil: +45 71 99 59 00
anja@jasaco.dk

mikkel

Mikkel Frandsen
Sælger / Områdeansvarlig
Midt- og Nordjylland
Mobil: +45 30 59 80 08
mikkel@jasaco.dk

tonny

Tonny Handberg
Sælger / Områdeansvarlig
Sjælland og øerne
Mobil: +45 27 85 08 08
tonny@jasaco.dk

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08
madsen@jasaco.dk

maria

Maria Pedersen
Teamleder, Key Account Manager
Mobil: +45 71 99 59 04
maria@jasaco.dk

Billede på vej

Sofie Arentoft
Key Account Manager
Mobil: +45 81 40 53 73
sofie@jasaco.dk

Billede på vej

Tony Hansen
Key Account Manager
Mobil: +45 22 20 59 01
tony@jasaco.dk

thomas

Thomas Rasmussen
Intern salg
Mobil: +45 27 63 78 08
thomas@jasaco.dk

Thorbjørn Langballe Kristensen

Thorbjørn Langballe Kristensen
Intern salg
Mobil: +45 44 12 88 36
thorbjorn@jasaco.dk

Nicolai

Nicolai P. Faarvang
Eksportansvarlig / Export Manager
Mobil: +45 81 40 54 74
nicolai@jasaco.dk

Karina G. Ritter

Karina G. Ritter
Salgsassistent, Export
Mobil: +45 92 44 56 03
karina@jasaco.dk

Billede på vej

Sara Sejerup
Teamleder, Jasa Trading
Mobil: +45 92 44 56 02
sara@jasatrading.dk

Billede på vej

Jesper Klintdrup Poulsen
Salgskoordinator, Jasa Trading
Mobil: +45 22 13 07 08
jesper@jasatrading.dk

niels

Niels Groth
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 71 99 59 09
niels@jasaco.dk

anita

Anita Horsbøl Sørensen
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 81 40 22 15
anita@jasaco.dk

Billede på vej

Nicolaj Jon Larsen
Indkøbs- og logistikchef
Mobil: +45 71 9959 10
larsen@jasaco.dk

susanne-k

Susanne Kasper
Indkøbschef / Purchasing Manager
Mobil: +45 71 99 59 05
susanne@jasaco.dk

Billede på vej

Malene Dahl Volquards
Økonomiassistent
Mobil: +45 31 79 50 82
malene@jasaco.dk

Phuong Tran

Phuong Tran
Økonomiassistent
Mobil: +45 81 40 27 04
phuong@jasaco.dk

Billede på vej

Charlotte Brokholm Kvistgaard
Økonomiassistent
Mobil: +45 46 94 90 08
charlotte@jasaco.dk

Billede på vej

Maibrit Søholm Grøndal
Marketing, Online
Mobil: +45 44 12 73 96
maibrit@jasaco.dk

Billede på vej

Hanne Pia Pedersen
Marketing, Offline
Mobil: +45 30 86 88 99
hanne@jasaco.dk

Ann D. Jensen

Ann D. Jensen
Låsesmed
Mobil: +45 71 99 59 06
ann@jasaco.dk

Knud Arne Laustsen

Knud Arne Laustsen
Låseværksted

Lotte Nielsen

Lotte Nielsen
Lagerchef, Lager & Pakkeri
Mobil: +45 21 16 78 85
lotte@jasaco.dk

Torben Lind

Torben Lind
Lagermedarbejder
torben@jasaco.dk

Kristina Bruus

Kristina Bruus
Medarbejder / Lager & Pakkeri

sidsel poulsen

Sidsel Poulsen
Medarbejder / Lager & Pakkeri

pia

Pia Eland
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk

susanne-o

Susanne B. Olesen
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk