Medarbejdere

Hos Jasa Company vil vi gerne gøre det nemt for dig at komme i kontakt med den bestemte person eller afdeling du søger.

Find kontaktoplysningerne på vores medarbejdere nedenfor.

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08

Anja F. Madsen

Anja F. Madsen
PA / HR koordinator
Mobil: +45 71 99 59 00
anja@jasaco.dk

michael

Michael Samsø
Chief Financial and Operating Officer
Mobil: +45 92 44 56 02
michael@jasaco.dk

mikkel

Mikkel Frandsen
Områdeansvarlig
Midt- og Nordjylland
Mobil: +45 30 59 80 08
mikkel@jasaco.dk

tonny

Tonny Handberg
Områdeansvarlig
Sjælland og øerne
Mobil: +45 27 85 08 08
tonny@jasaco.dk

Christian S. Boisen

Christian S. Boisen
Områdeansvarlig
Sydjylland og Fyn
Mobil: +45 71 99 59 02
christianboisen@jasaco.dk

Jens Aagaard Thomsen
Juniorsælger
Bauhaus / Silvan
Mobil: +45 81 40 78 68
jens@eskimo.dk

daniel

Daniel Presutti
Juniorsælger
Bauhaus / Silvan
Mobil: +45 81 40 78 67
daniel@eskimo.dk

Søren Madsen

Søren Madsen
Direktør
Mobil: +45 21 25 40 08

thomas

Thomas Rasmussen
Salgsassistent
Mobil: +45 27 63 78 08
thomas@jasaco.dk

maria

Maria Pedersen
Key Account Manager
Mobil: +45 71 99 59 04

Nicolai

Nicolai P. Faarvang
Eksportansvarlig / Export manager
Mobil: +45 81 40 54 74
nicolai@jasaco.dk

maja

Maja S. Sørensen
Key Account Assistent
Mobil: +45 81 40 70 92
maja@jasatrading.dk

camilla

Camilla Bergmann Due
Salgsassistent
Mobil: +45 81 40 53 73
camilla@jasaco.dk

niels

Niels Groth
Salgschef, Industri
Mobil: +45 71 99 59 09
niels@jasaco.dk

Karina G. Ritter

Karina G. Ritter
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 92 44 56 03
karina@jasaco.dk

anita

Anita Horsbøl Sørensen
Salgsassistent, Industri
Mobil: +45 81 40 22 15
anita@jasaco.dk

Ann D. Jensen

Ann D. Jensen
Låsesmed
Mobil: +45 71 99 59 06
ann@jasaco.dk

Iris B. Simonardottir

Iris B. Simonardottir
Låseværksted
Mobil: +45 71 99 59 06
iris@jasaco.dk

Torben Nielsen

Torben Nielsen
Låseværksted

susanne-k

Susanne Kasper
Indkøbschef/Purchasing Manager
Mobil: +45 71 99 59 05
susanne@jasaco.dk

johannes

Johannes Petersen
Indkøb
Mobil: +45 71 99 59 10
johannes@jasaco.dk

nicklas

Nicklas Simonsen
Produktudvikling
Mobil: +45 71 99 59 03
nicklas@jasaco.dk

Ditte Gade Larsson

Ditte Gade Larsson
Økonomi
Mobil: +45 71 99 59 07
ditte@jasaco.dk

Phuong Tran

Phuong Tran
Økonomielev
Mobil: +45 81 40 27 04
phuong@jasaco.dk

rita

Rita Kasmere
Økonomi
Mobil: +45 31 79 50 82
rita@jasaco.dk

charlotte

Lotte Nielsen
Lagerchef
Mobil: +45 21 16 78 85
lotte@jasaco.dk

Lasse H. Madsen

Lasse H. Madsen
Lagermedarbejder
lasse@jasaco.dk

Torben Lind

Torben Lind
Lagermedarbejder
torben@jasaco.dk

pia

Pia Eland
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk

susanne-o

Susanne B. Olesen
Pakkeri
pakkeri@jasaco.dk

Berit L. Bitsch

Berit L. Bitsch
Marketingmedarbejder
Mobil: +45 30 86 88 99
berit@jasaco.dk

Kim Clausen

Kim Clausen
Web- & Marketingmedarbejder
Mobil: +45 22 20 59 01
kim@jasaco.dk