Elektronisk oval cylinder - GUARD - Messing
Ikke på lager
Elektronisk oval cylinder, der kan åbnes med nøglebrik og mobilapp. Giver mulighed for næradgang via Bluetooth og kan udvides med fjernadgang ved tilkobling af en gateway. Kan håndtere 1000 forskellige nøglebrikker.
- Materiale
- Stål/plast
- Overflade
- Messing/sort
- Forpakning
- Æske/stk.
Relaterede produkter
| # | Produkt | DB nr. | Materiale | Overflade | Forpakning | Lagerstand | |
![]() | 14426 | Elektronisk oval cylinder - GUARD - Børstet/sort | 2519754 | Stål/plast | Børstet/sort | Æske/stk. | På lager |
Specifikationer
| Materiale | Stål/plast |
|---|---|
| Overflade | Messing/sort |
| Forpakning | Æske/stk. |
| Dybde | 101.4 mm |
| Diameter (Ø) | 44 mm |
| Nettovægt | 560 g |
| Godkendelser og klassificeringer | IP68 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Strømtype | 2x CR2-batterier (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -25°C til 65°C |
| Antal nøglebrikker | 1000 |
| App | TTLock |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagt billede - 14456 | 2120 KB | .png |





