Elektronisk tastatur - 58,4x115,9 mm - Sort
På lager
Trådløst tastatur, der i kombination med smartlåse, e-cylindre og e-hængelåse sikrer en komplet og nøglefri adgangsløsning. Tastaturet er egnet til både indendørs og udendørs brug.
- Materiale
- Plast
- Overflade
- Sort
- Forpakning
- Æske/stk.
Specifikationer
| Materiale | Plast |
|---|---|
| Overflade | Sort |
| Forpakning | Æske/stk. |
| Bredde | 58.4 mm |
| Højde | 115.9 mm |
| Dybde | 26.2 mm |
| Nettovægt | 152 g |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Strømforbrug | 1x CR123A-batteri (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -10°C-55°C |
| Luftfugtighed under drift | 0-95% |
| Antal fingeraftryk | 200 |
| Antal nøglebrikker | 200 |
| Antal PIN-koder | 150 |
| App | TTLock |
Downloads
| Navn | Download | Fil type | |
|---|---|---|---|
| Datablad | |||
![]() | Fritlagte billede - 14454 | 10467 KB | .png |
| Manual - 14454 | 5244 KB |
