Kantrigle - 138x20 mm - Mat
Varenummer: 70410 · DB nr.: 2497321 · EAN: 5704314704108
Kantrigle med taplængde på 17 mm og taptykkelse på 8 mm. Indvendige mål er 130x12x15 mm.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Mat |
| Bredde | 20 mm |
| Højde | 138 mm |
| Nettovægt | 140 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |