Oval skydedørsskål - 120x40 mm - Børstet
Varenummer: 70400 · DB nr.: 1674495 · EAN: 5704314704009
Oval skydedørsskål i børstet stål med synlige skruehuller.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Børstet |
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 120 mm |
| Dybde | 7.5 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |