Topskinne til SF-75 - 5 m - Galvaniseret
Varenummer: 70122 · DB nr.: 1650286 · EAN: 5704314701220
Topskinne til skydedørsbeslag SF-75. Længden er 5 meter.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret |
| Længde | 5 m |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Anvendelsesområde | Skydedøre |
| Maksimal tykkelse på skydedør | 27-40 mm |
| Maksimal bredde på skydedør | 1 m |
| System | SF-75 |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |