Selvklæbende tal og bogstaver - 13/26 mm - Sort
Varenummer: 30213 · DB nr.: 1249560 · EAN: 5704314302137
Pakke bestående af 96 stk. selvklæbende bogstaver i 13 mm, 30 stk. selvklæbende tal i 13 mm og 30 stk. selvklæbende tal i 26 mm. Velegnet til postkasser og navneskilte.
Specifikationer
| Materiale | Folie |
| Overflade | Sort |
| Højde | 26 mm |
| Højde (tal) | 26 og 13 mm |
| Højde (bogstaver) | 13 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |