Husnummer 0 - 140 mm - Hvid
Varenummer: 30100 · DB nr.: 1249015 · EAN: 5704314301000
Husnummer 0 med skjult montering.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Hvid |
| Bredde | 97 mm |
| Højde | 140 mm |
| Tykkelse | 2 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |