Husbogstav B - 78 mm - Sort
Varenummer: 30014 · DB nr.: 2141854 · EAN: 5704314300140
Husbogstav B med skjult montering.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Sort |
| Bredde | 65 mm |
| Højde | 78 mm |
| Tykkelse | 2 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |