Møbelhjul m/plademontering - Ø50 mm - Elforzinket
Varenummer: 22213 · DB nr.: 1919820 · EAN: 5704314222138
Drejeligt møbelhjul (Ø50 mm) fremstillet i transparent polyuretan. Med bremse samt 46x46 mm plade til montering. Anslået bæreevne er 40 kg, men garanteres ikke.
Specifikationer
| Materiale | Polyuretan/stål |
| Overflade | Elforzinket |
| Højde | 63 mm |
| Diameter (Ø) | 50 mm |
| Anslået bæreevne | 40 kg |
| Med bremse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Pladestørrelse | 46x46 mm |
| Banebredde | 20 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |