Paskvilgreb m/cylinder - Højre - Matforniklet
Varenummer: 20037 · DB nr.: 1505792 · EAN: 5704314200372
Paskvilgreb med 6-stift cylinder og 7x7x57 mm pind med 8x8 mm hals. Passer til vinduer med åbningsretning mod højre. Inkl. to nøgler.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Matforniklet |
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 136 mm |
| Dybde | 47 mm |
| Retning | Højre |
| Dimensioner på pind | 7x7x57 mm pind med 8x8 mm hals |
| Stifttype | 6-stift |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |