Vindueslås - 45 mm - Hvid
Varenummer: 20018 · DB nr.: 1840107 · EAN: 5704314200181
Vindueslås til montering på vinduer, der ønskes sikret mod indbrud eller uønsket åbning. Låses ved et let tryk på cylinderen. Inkl. to nøgler og 6-stift cylinder.
Specifikationer
| Materiale | Stål/plast |
| Overflade | Hvid |
| Længde | 45 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Dybde | 20 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |