Paskvilgreb - Lige - Hvid
Varenummer: 20010 · DB nr.: 2214309 · EAN: 5704314200105
Lige paskvilgreb i aluminium med cylinder og 7x7x43 mm pind. Rosetten måler 28x14 mm.
Specifikationer
| Materiale | Aluminium |
| Overflade | Hvid |
| Bredde | 14 mm |
| Højde | 131 mm |
| Retning | Lige |
| Dimensioner på pind | 7x7x43 mm |
| Stifttype | Ikke specificeret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |