Værdiboks - Elektronisk - Grå
Varenummer: 19650 · DB nr.: 1897959 · EAN: 5704314196507
Elektronisk værdiboks til opbevaring af smykker, dokumenter, kontanter eller andre værdigenstande. Med mulighed for fastgørelse til væg eller gulv. Åbnes med personlig kode på 3-8 cifre. Værdiboksen kan desuden altid nødåbnes med de to medfølgende nøgler. Inkl. flytbar hylde, skruer til ophæng, og brugsvejledning.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Grå |
| Bredde | 350 mm |
| Højde | 250 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Nettovægt | 5750 g |
| Kapacitet | 16,5 L |
| Indvendige mål | 248x348x190 mm |
| Strømtype | 4x AA-batterier (medfølger ikke) |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Kasse/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Æske/kasse |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Pap, Plast |