Vinkelbeslag - 70x55 mm - Sort
Varenummer: 19226 · DB nr.: 2509035 · EAN: 5704314192264
Vinkelbeslag i pregalvaniseret stål til træ-træ- og træ-beton-samlinger.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret/sort |
| Længde | 70 mm |
| Bredde | 55 mm |
| Højde | 70 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| Nettovægt | 107 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/50 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |