Vinkelbeslag - 40x40 mm - Sort
Varenummer: 19222 · DB nr.: 2509017 · EAN: 5704314192226
Vinkelbeslag i pregalvaniseret stål til træ-træ- og træ-beton-samlinger.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret/sort |
| Længde | 40 mm |
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 40 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| Nettovægt | 45 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/50 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |