Vinkelbeslag - 50x35 mm - Galvaniseret
Varenummer: 19203 · DB nr.: 2509005 · EAN: 5704314192035
Vinkelbeslag i pregalvaniseret stål til træ-træ- og træ-beton-samlinger.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret |
| Længde | 50 mm |
| Bredde | 35 mm |
| Højde | 50 mm |
| Tykkelse | 2.5 mm |
| Nettovægt | 57 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/100 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |