Sømplade - 100x200 mm - Sort
Varenummer: 19126 · DB nr.: 2508995 · EAN: 5704314191267
Sømplade i pregalvaniseret stål. Velegnet til samling og forstærkning af træsamlinger.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret/sort |
| Længde | 200 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Højde | 2 mm |
| Nettovægt | 285 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/50 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |