Sømplade - 60x140 mm - Sort
Varenummer: 19122 · DB nr.: 2508538 · EAN: 5704314191229
Sømplade i pregalvaniseret stål. Velegnet til samling og forstærkning af træsamlinger.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret/sort |
| Længde | 140 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 2 mm |
| Nettovægt | 140 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/100 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |