Bjælkesko m/indadvendt flige - 50x100 mm - Sort
Varenummer: 19020 · DB nr.: 2508494 · EAN: 5704314190208
Bjælkesko i pregalvaniseret stål med indadvendte flige. Til stabil og sikker montering af bjælker i forskellige konstruktioner.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret/sort |
| Længde | 75 mm |
| Bredde | 50 mm |
| Højde | 100 mm |
| Nettovægt | 280 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/50 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |