Bjælkesko m/udadvendt flige - 46x127 mm - Galvaniseret
Varenummer: 19005 · DB nr.: 2508456 · EAN: 5704314190055
Bjælkesko i pregalvaniseret stål med udadvendte flige. Til stabil og sikker montering af bjælker i forskellige konstruktioner.
Specifikationer
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret |
| Længde | 75 mm |
| Bredde | 46 mm |
| Højde | 127 mm |
| Nettovægt | 337 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt/50 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Restaffald |