Knagerække Astrid - 300 mm - Olieret eg
Varenummer: 18314 · DB nr.: 2500659 · EAN: 5704314183149
Enkel knagerække med tre kroge til montering på væg. Ideel til ophæng af jakker, tasker, håndklæder eller accessories i entreen, køkkenet eller på badeværelset. Selve panelet måler 300x37x12 mm, mens frakkekrogen måler 110x53x13 mm. Inkl. træknopper, der diskret dækker skruerne for et gennemført udtryk.
Specifikationer
| Materiale | Eg |
| Overflade | Olieret |
| Bredde | 300 mm |
| Højde | 110 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Nettovægt | 164 g |
| Brand | WOOD by Jasa Company |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Æske/kasse, Klistermærke/label, Kassefyld |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Pap |