Krog - 44x12x42 mm - Nikkel
Varenummer: 18102 · DB nr.: 2409974 · EAN: 5704314181022
Krog til ophæng af overtøj, viskestykker, tørklæder, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Nikkel |
| Bredde | 12 mm |
| Højde | 44 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Nettovægt | 26 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |