Krog m/tap - 50x55 mm - Nikkel
Varenummer: 18061 · EAN: 5704314180612
Krog til ophæng af overtøj, viskestykker, tørklæder, hatte eller lignende. Inkl. skrue til montering.
Specifikationer
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Nikkel |
| Dybde | 55 mm |
| Diameter (Ø) | 50 mm |
| Nettovægt | 99 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |