Krog - 52x50 mm - Matguld
Varenummer: 18051 · EAN: 5704314180513
Krog til ophæng af overtøj, viskestykker, tørklæder, hatte eller lignende. Inkl. skrue til montering.
Specifikationer
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Matguld |
| Dybde | 52 mm |
| Diameter (Ø) | 50 mm |
| Nettovægt | 111 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |