Hattekrog - 130x35x80 mm - Poleret messing
Varenummer: 18008 · DB nr.: 2409696 · EAN: 5704314180087
Elegant hattekrog i messing med to knager til ophæng af overtøj, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering på væg.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret |
| Bredde | 35 mm |
| Højde | 130 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Nettovægt | 180 g |
| Brand | MESSING by Jasa Company |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |