Hattekrog - 140x95x50 mm - Poleret messing
Varenummer: 18007 · DB nr.: 2409695 · EAN: 5704314180070
Elegant hattekrog i messing med tre knager til ophæng af overtøj, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering på væg.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret |
| Bredde | 95 mm |
| Højde | 140 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Nettovægt | 152 g |
| Brand | MESSING by Jasa Company |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |