Hattekrog - 125x40x71 mm - Poleret messing
Varenummer: 18005 · DB nr.: 2145838 · EAN: 5704314180056
Elegant hattekrog i messing med to knager til ophæng af overtøj, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering på væg.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret messing |
| Bredde | 40 mm |
| Højde | 125 mm |
| Dybde | 71 mm |
| Nettovægt | 132 g |
| Brand | MESSING by Jasa Company |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |