Frakkekrog - 40x79x27 mm - Poleret messing
Varenummer: 18004 · DB nr.: 2145837 · EAN: 5704314180049
Frakkekrog til ophæng af overtøj, viskestykker, tørklæder, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering på væg.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Poleret messing |
| Bredde | 79 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 27 mm |
| Nettovægt | 64 g |
| Brand | MESSING by Jasa Company |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |