Profilgreb - CC 32 mm - Hvid
Varenummer: 16665 · DB nr.: 2543187 · EAN: 5704314166654
Profilgreb til skabe, skuffer eller møbler. Inkl. skruer.
Specifikationer
| Materiale | Aluminium |
| Overflade | Hvid |
| Bredde | 70 mm |
| Højde | 32 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Nettovægt | 17 g |
| Centerafstand (CC) | 32 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |