Møbelgreb Essence - 180 mm - Krom/diamantmønster
Varenummer: 16654 · DB nr.: 2539964 · EAN: 5704314166548
Moderne møbelgreb med diamantmønstret overflade til skabslåger, køkkenskuffer, møbler eller lignende. Inkl. skruer.
Specifikationer
| Materiale | Aluminium |
| Overflade | Krom/diamantmønster |
| Længde | 180 mm |
| Nettovægt | 62.5 g |
| Bruttovægt | 65 g |
| Brand | ESSENCE by Jasa Company |
| Centerafstand (CC) | 128 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |