Profilgreb - CC 32 mm - Guld
Varenummer: 16589 · DB nr.: 2437906 · EAN: 5704314165893
Profilgreb til skabe, skuffer eller møbler. Inkl. skruer.
Specifikationer
| Materiale | Aluminium |
| Overflade | Guld |
| Bredde | 70 mm |
| Højde | 37 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Nettovægt | 18 g |
| Centerafstand (CC) | 32 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |