Hængselrettersæt - 330x70 mm - Sort/elforzinket
Varenummer: 15015 · DB nr.: 2612245 · EAN: 5704314150158
Praktisk værktøjssæt til justering af hængsler på døre og vinduer. Indeholder en hængselretter, tre forskellige slags hængselsringe (20x14 mm, 20x16,5 mm og 20x19,5 mm) samt taske til opbevaring.
Specifikationer
| Materiale | Metal/tekstil |
| Overflade | Ikke specificeret |
| Længde | 330 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Højde | 30 mm |
| Nettovægt | 752 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Sleeve |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Uden emballage |