Hængselretter - 295 mm - Elforzinket
Varenummer: 15014 · DB nr.: 2612237 · EAN: 5704314150141
Praktisk værktøj til justering af hængsler på døre og vinduer.
Specifikationer
| Materiale | Metal |
| Overflade | Elforzinket |
| Længde | 295 mm |
| Nettovægt | 429 g |
| Bruttovægt | -3 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Ingen emballage |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Uden emballage |