Hængselring - Ø19,5 mm - Messing
Varenummer: 15013 · DB nr.: 2612244 · EAN: 5704314150134
Hængselsring til opjustering af højde på døre og vinduer.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Messing |
| Tykkelse | 3 mm |
| Diameter (Ø) | 19.5 mm |
| Nettovægt | 24.9 g |
| Bruttovægt | 25.4 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/4 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |