Hængselring - Ø14 mm - Messing
Varenummer: 15011 · DB nr.: 2612242 · EAN: 5704314150110
Hængselsring til opjustering af højde på døre og vinduer.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Messing |
| Tykkelse | 2 mm |
| Diameter (Ø) | 14 mm |
| Nettovægt | 5.8 g |
| Bruttovægt | 6.3 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/4 stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Klistermærke/label |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |