Elektronisk oval cylinder - GUARD - Messing
Varenummer: 14456 · EAN: 5704314144560
Elektronisk oval cylinder, der kan åbnes med nøglebrik og mobilapp. Giver mulighed for næradgang via Bluetooth og kan udvides med fjernadgang ved tilkobling af en gateway. Kan håndtere 1000 forskellige nøglebrikker.
Specifikationer
| Materiale | Stål/plast |
| Overflade | Messing/sort |
| Dybde | 101.4 mm |
| Diameter (Ø) | 44 mm |
| Nettovægt | 560 g |
| Bruttovægt | 690.5 g |
| Godkendelser og klassificeringer | IP68 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Strømtype | 2x CR2-batterier (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -25°C til 65°C |
| Antal nøglebrikker | 1000 |
| App | TTLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Æske/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Æske/kasse, Sleeve, Kassefyld |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Pap, Plast |