Elektronisk tastatur - 58,4x115,9 mm - Sort
Varenummer: 14454 · DB nr.: 2539442 · EAN: 5704314144546
Trådløst tastatur, der i kombination med smartlåse, e-cylindre og e-hængelåse sikrer en komplet og nøglefri adgangsløsning. Tastaturet er egnet til både indendørs og udendørs brug.
Specifikationer
| Materiale | Plast |
| Overflade | Sort |
| Bredde | 58.4 mm |
| Højde | 115.9 mm |
| Dybde | 26.2 mm |
| Nettovægt | 147.5 g |
| Bruttovægt | 262.8 g |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Strømforbrug | 1x CR123A-batteri (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -10°C-55°C |
| Luftfugtighed under drift | 0-95% |
| Antal fingeraftryk | 200 |
| Antal nøglebrikker | 200 |
| Antal PIN-koder | 150 |
| App | TTLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Æske/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Æske/kasse, Sleeve, Kassefyld |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Pap, Plast |