Elektronisk dørlås - 49 mm - Børstet
Varenummer: 14442 · DB nr.: 2523350 · EAN: 5704314144423
Elektronisk dørlås, der kan åbnes med kode, nøglebrik, fingeraftryk, fjernbetjening og mobilapp (iOS og Android). Passer til døre med trepunktslås. Bredden på denne model er 49 mm. Med appen er det muligt at give nem adgang til gæster, håndværkere eller lignende med tidsbestemte koder, fjernåbning eller tidsskemaer for låsning.
Specifikationer
| Materiale | Rustfrit stål/plast |
| Overflade | Børstet |
| Bredde | 49 mm |
| Højde | 300 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Nettovægt | 1796.5 g |
| Godkendelser og klassificeringer | IP65 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Oval |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Strømtype | 4x AAA-batterier (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -25°C til 55°C |
| Luftfugtighed under drift | 0-95% |
| Alarm for lavt batteri | <4,8V |
| Antal fingeraftryk | 100 |
| Antal nøglebrikker | 1000 |
| Antal PIN-koder | 150 |
| App | TTLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Æske/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Æske/kasse, Sleeve, Kassefyld |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Pap, Plast |