Elektronisk dørlås smalprofil - GUARD - Sort
Varenummer: 14432 · DB nr.: 2398194 · EAN: 5704314144324
Elektronisk dørlås i smalprofil. Kan åbnes med kode, nøglebrik, fingeraftryk, fjernbetjening og via en app til iOS og Android. Passer til alle låsekasser med firkantet grebspind. Både som single-point og trepunktslås. Kompatibel med dråbecylinder og rund cylinder. Med appen er det muligt at give nem adgang til gæster, håndværkere eller lignende med tidsbestemte koder, fjernåbning eller tidsskemaer for låsning.
Specifikationer
| Materiale | Rustfrit stål |
| Overflade | Sort |
| Bredde | 38 mm |
| Højde | 300 mm |
| Dybde | 23 mm |
| Nettovægt | 1700 g |
| Godkendelser og klassificeringer | IP65 |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Cylinderfacon | Rund, Dråbe |
| Cylindertype | Elektronisk |
| Standbystrøm | ≤89uA |
| Strømtype | 4x AAA-batterier (medfølger ikke) |
| Driftstemperatur | -20°C til 70°C |
| Alarm for lavt batteri | <4,8V |
| Antal fingeraftryk | 100 |
| Antal nøglebrikker | 1000 |
| Antal PIN-koder | 250 |
| App | TTLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Æske/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Æske/kasse, Sleeve, Kassefyld |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Pap, Plast |