Elektronisk skabslås - GUARD - Sort
Varenummer: 14415 · DB nr.: 2428152 · EAN: 5704314144157
Elektronisk skabslås, der kan åbnes med en nøglebrik, NFC eller mobilapp. Placeres i skabe eller skuffer. Skabslåsen kan placeres på skabe eller i skuffer, så værdifulde dokumenter eller værdigenstande opbevares sikkert og uden for uvedkommendes rækkevidde.
Specifikationer
| Materiale | Stål/plast |
| Overflade | Sort |
| Længde | 75 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Højde | 30 mm |
| Nettovægt | 153 g |
| Brand | SMART HOME by Jasa Company |
| Strømtype | 4x AAA-batterier (medfølger ikke) |
| App | TTLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Æske/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Æske/kasse |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Pap, Plast |