Dørtykkkelsesmåler - 165x30 mm - Børstet
Varenummer: 13955 · EAN: 5704314139559
Dørtykkelsesmåler, der kan anvendes til udmåling af dørens A- og B-mål, når cylinderen skal udskiftes. Til både oval cylinder og dråbecylinder.
Specifikationer
| Materiale | 304 stål |
| Overflade | Børstet |
| Længde | 165 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Nettovægt | 18 g |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Plast |