Cylindersæt til gitterport - SYSTEM - Matforniklet
Varenummer: 13737 · EAN: 5704314137371
6-stift cylindersæt til gitterport. Uden sideskinne. Sættet indeholder 2 stk. runde cylindre.
Specifikationer
| Materiale | Messing |
| Overflade | Matforniklet |
| Bredde | 28.94 mm |
| Højde | 29 mm |
| Dybde | 29.40 mm |
| Godkendelser og klassificeringer | DS/EN 1303 |
| Cylinderfacon | Rund |
| Cylindertype | Standard |
| Stifttype | 6-stift |
| Med sideskinne | Nej |
| Dimensioner (cylinderhus) | , |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Ingen emballage |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Uden emballage |