Omlægningssæt
Varenummer: 13540 · DB nr.: 1893942 · EAN: 5704314135407
Komplet omlægningssæt til cylinder uden værktøj. Kommer i en praktisk plastkasse.
Specifikationer
| Materiale | Diverse |
| Overflade | Ikke specificeret |
| Længde | 340 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 60 mm |
| Cylindertype | Standard |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Kasse/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Ingen emballage |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Uden emballage |