Kombisæt - Saturn - Børstet
Varenummer: 13399 · DB nr.: 2025622 · EAN: 5704314133991
Kombisæt bestående af 1 stk. Saturn dørgreb med massiv roset, 1 stk. dørstopper, 1 stk. oval 6-stift cylinder og 3 stk. nøgler. Derudover medfølger der en universal udvendig cylinderring samt 2 mm massiv designvrider.
Specifikationer
| Materiale | Diverse |
| Overflade | Børstet |
| Godkendelser og klassificeringer | DS/EN 1303 |
| Anvendelse | Ind- og udvendigt |
| Centerafstand (CC) | 30 mm |
| Grebets radius ved dør | 21,5 mm |
| Dørtykkelse | 30-75 mm |
| Cylinderfacon | Oval |
| Stifttype | 6-stift |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/sæt |
| Emballagetype (primær emballage) | Pose, Blister |
| Affaldsfraktion (primær emballage) | Papir, Plast |